Koszyk

Portal ogłoszeniowy jest doskonałym miejscem do zaprezentowania swojego mieszkania do wynajęcia. Jeśli chcesz zachęcić zainteresowanych, by wybrali właśnie Twoją ofertę, skorzystaj z portalu OKENO. U nas zamieścisz bezpłatne ogłoszenie, które przyciągnie uwagę wielu osób szukających mieszkania. Zapraszamy!

Masz mieszkanie na sprzedaż lub do wynajęcia? Chcesz stworzyć bezkonkurencyjne ogłoszenie? Zdradzamy, jak to zrobić!

 

Czy zastanawialiście się kiedyś, co wpływa na atrakcyjność ofert sprzedaży czy wynajmu mieszkania? Dlaczego niektóre ogłoszenia znikają w mgnieniu oka, a inne miesiącami tkwią na portalach internetowych? O sukcesie ogłoszeń dotyczących mieszkań decyduje nie tylko przystępna cena, ale też odpowiednie przygotowanie wnętrza, dobrze wykonane zdjęcia oraz jasno sformułowana treść. Wszystko to ma wywołać pozytywne wrażenie, a także zachęcić zainteresowanego do kontaktu z ogłoszeniodawcą. Sprawdziliśmy, jakie ogłoszenia przykuwają uwagę i robią najlepsze wrażenie na osobach szukających mieszkania.

 

Zachęcające zdjęcia zwiększą atrakcyjność ogłoszenia

 

Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne nie tylko wtedy, gdy mówimy o osobie, ale również w przypadku opisu jakiegoś miejsca. Tym bardziej ma to znaczenie, jeżeli chodzi o mieszkania do wynajęcia (https://okeno.pl/ogloszenia/nieruchomosci/mieszkania/mieszkania-na-wynajem

) bądź na sprzedaż. Wygląd pomieszczeń zaprezentowanych w ogłoszeniu powinien zachęcać do zakupu, zapraszać do dokładniejszego zapoznania się z ofertą. Dlatego przygotowując ogłoszenie z mieszkaniem na sprzedaż, warto poznać kilka prostych zabiegów, pomocnych w lepszej prezentacji wnętrza. Przestrzeń stanie się przytulna i ciepła, po zainstalowaniu w niej odpowiedniego oświetlenia. Kilka świeczek czy obrazków zapewni domową atmosferę, a przyozdobienie tapczanu poduszkami i narzutą w ciepłych barwach dopełni całości. Dobrze jest również pamiętać, że nic nie robi takiego wrażenia, jak czyste, uporządkowane i schludne przestrzenie. Dlatego robiąc zdjęcia, które mają się znaleźć w ogłoszeniu, najlepiej, aby były one wykonywane przy świetle dziennym, używając profesjonalnego aparatu. Będziemy wtedy mieli pewność co do ich dobrej jakości.

 

Treść ogłoszenia nie może być myląca. Zwłaszcza, gdy chodzi o mieszkanie

 

W treści ogłoszenia o wynajmie lub sprzedaży mieszkania nie powinno się kłamać, ani ukrywać żadnych mankamentów obiektu. Zgodny z rzeczywistością opis, podanie konkretnej ceny oraz zamieszczenie informacji na temat dodatkowych udogodnień, np. w postaci balkonu, piwnicy lub windy, pomogą pozyskać chętnych. Jasne, precyzyjnie sformułowane dane znacznie przyspieszą proces sprzedaży mieszkania lub znalezienia osób zainteresowanych jego wynajmem. Takie informacje, jak dokładny opis lokalizacji, również służą na plus. Dodatkowo, w ogłoszeniu dotyczącym wynajmu mieszkania, należy podać nie tylko cenę podstawową, ale także wysokość comiesięcznych opłat, kaucję i datę, od której lokal będzie dostępny.

 

 

Profesjonalny portal internetowy to najlepsze miejsce na zamieszczenie ogłoszenia

 

W ofercie naszego serwisu internetowego OKENO, wyróżniliśmy kategorię Nieruchomości. To właśnie tam każdy, kto posiada mieszkanie na wynajem lub na sprzedaż oraz każdy, kto szuka mieszkania, może zamieścić ogłoszenie albo znaleźć ciekawą ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Zadbaliśmy o przejrzysty układ naszej strony, żeby ułatwić Państwu zamieszczanie ogłoszeń i przeglądanie aktualnych ofert. Wystarczy zaledwie kilka minut, żeby atrakcyjne ogłoszenie zawierające dobrze wykonane zdjęcia i szczegółowy opis, znalazło się na portalu, gdzie zostanie obejrzane przez setki osób.

by Okeno.pl | 2018-08-20 12:17:12 | Tagi : mieszkania wynajem kupno