Koszyk

Chcesz znaleźć pracę sezonową i zarobić na wakacje? Przeglądaj bezpłatne ogłoszenia na naszym portalu OKENO, a na pewno nie przeoczysz dobrej oferty. Pracodawcy z całej Polski ogłaszają się u nas za darmo, oferując pracę wakacyjną nie tylko dla studentów.

Wakacje to kosztowna sprawa. Chcąc gdzieś wyjechać, trzeba mieć pieniądze. Wiedzą o tym doskonale zwłaszcza studenci, którzy latem poszukują źródła zatrudnienia. Również pracodawcy w sezonie potrzebują osób chętnych do pracy. Nie powinno to dziwić – hotele czy lokale gastronomiczne mają mnóstwo klientów. Gdzie szukać pracy? Gdzie zamieścić ogłoszenie? W poniższym artykule poruszamy te kwestie.Studencie, znajdź pracę na wakacje. W Polsce albo za granicą

Rozpoczynając poszukiwania pracy, na początku warto zastanowić się, jaka branża nas interesuje. W sezonie letnim wielu studentów decyduje się dorobić poza miastem. Hotele czy schroniska poszukują pracowników na lato, w zamian za pracę oferując wynagrodzenie, wyżywienie, zakwaterowanie i referencje. To bardzo uczciwy układ, szczególnie dla młodych osób, pełnych energii i zapału. Innym pomysłem jest wyjazd za granicę, gdzie jednocześnie można podszkolić swoje umiejętności językowe, na przykład podejmując pracę w charakterze pilota wycieczek zagranicznych. Zanim aplikujemy na dane stanowisko, warto jest się zorientować, czy oprócz CV, pracodawca nie wymaga dodatkowych uprawnień. Takie informacje można znaleźć, przeglądając bezpłatne ogłoszenia( https://okeno.pl/ogloszenia ) na naszym portalu OKENO. To doskonałe miejsce do poszukiwania pracy sezonowej, jak i zatrudnienia na stałe.


Pracodawco, zamieść ogłoszenie na popularnym serwisie

Jedni szukają pracy, inni pracowników. W okresie letnim rąk do pracy potrzeba niemal w każdej branży, lecz szczególnie w hotelarskiej i gastronomicznej. Świetnie rozwijająca się gospodarka spowodowała wzrost zapotrzebowania na pracowników sezonowych. Przede wszystkim tam, gdzie latem zjawiają się turyści, oczekujący profesjonalnej obsługi. Znalezienie sumiennego i doświadczonego pracownika na sezon letni nie będzie trudne, jeśli zamieści się ogłoszenie w odpowiednim miejscu. Pracodawcom polecamy nasz portal, na który codziennie zaglądają setki osób poszukujących pracy, również sezonowej. W bezpłatnym ogłoszeniu można zawrzeć dowolne informacje, nawet bardzo szczegółowe, pozwalające sprecyzować swoje oczekiwania względem kandydatów.


Pracowników najlepiej szukać w internecie. Odkryj potencjał portalu OKENO

Stworzony przez nas portal ogłoszeniowy Okeno.pl to miejsce zbierające oferty pracy od ogłoszeniodawców ze wszystkich regionów Polski. Możliwość zamieszczania różnego typu ofert, ułatwia znalezienie pracy oraz pracowników. Udostępniamy Państwu nowoczesny, przejrzysty serwis, który każdemu użytkownikowi internetu pozwala na szybkie umieszczenie bezpłatnego ogłoszenia, a także przeglądanie ofert pracy na swoim komputerze. Strona jest przejrzysta i łatwo się na niej odnaleźć, a dzięki specjalnie opracowanemu czatowi, każdy zainteresowany ofertą może skontaktować się z ogłoszeniodawcą. Wszystkich zainteresowanych pracą lub zatrudnieniem nowych pracowników, zachęcamy do wypróbowania naszego portalu.