Koszyk
1 542,88

DostępneDostępne: 5szt.

WysyłkaCzas wysyłki: do 24h

Dostawa: już od 15,00 zł

title

Więcej informacji

Panel mikrofonowy Rally Mic Pod 989-000430

Panel mikrofonowy Rally Mic Pod 989-000430

Parametry

 • Połączenie Przewodowe
 • Pasmo przenoszenia (min.) 90
 • Pasmo przenoszenia (maks.) 16
 • Stosunek sygnału do szumu 27
 • Kolor (wyliczeniowy) Czarny
 • Pasuje do Logitech Rally
 • Wymiary 21 x 102 x 102 mm
 • Akcesoria w zestawie
 • Pozostałe parametry Zasięg odbierania dźwi... więcej
 • Dostawa/wysyłka Tak
 • Faktura VAT Tak
 • Stan Nowe

Opis

Mikrofony modułowe z technologią RightSound do systemów Logitech Rally.

 • Automatycznie wyrównuje głosy i tłumi szumy zapewniając czysty dźwięk
 • Wygodne sterowanie wyciszaniem i wskaźnik wyciszenia
 • Wysokiej jakości materiały świetnie pasują do każdego pomieszczenia

Dobry wygląd i świetny dźwięk
Panele mikrofonowe charakteryzują się konstrukcją o eleganckim wyglądzie, niskim profilu, wykonaną z wysokiej jakości materiałów i renderują czysty, naturalny dźwięk rozmów. Pojedyncze panele mikrofonowe zawierają wiele elementów kształtujących wiązkę, które skupiają się na aktywnych rozmówcach, automatycznie eliminując zakłócenia akustyczne. Nawet siedem paneli mikrofonowych pracuje razem, tworząc matrycę kształtowania wiązki i zapewniając stałą liczbę objętych uczestników w większych salach konferencyjnych.

Usłysz wyraźnie każdy głos
Dzięki technologii RightSound i wielu elementom kształtujących wiązkę w każdym panelu mikrofonowym, dźwięk skupia się automatycznie na aktywnym rozmówcy. Pojedynczy mikrofon obejmuje nawet dziesięć osób. Większe sale konferencyjne mogą być wyposażone w nawet siedem paneli mikrofonowych połączonych ze sobą, aby rejestrować i transmitować niezwykle czysty dźwięk dla każdej osoby przy stole.

Uproszczone prowadzenie kabli
Do 7 paneli mikrofonowych Rally można połączyć łańcuchowo jednym kablem z koncentratorem stołowym Rally. Do stołów w kształcie U lub pojedynczych kabli w przepustach panel mikrofonowy Rally zapewnia trzy połączenia umożliwiające optymalne rozmieszczenie i bliskość elementów sterujących wyciszeniem.

Wysokiej klasy konstrukcja o niskim profilu
Panele mikrofonowe Rally są eleganckie i małe, jak na swój duży zasięg i czułość. Technologia RightSound tłumi odgłosy tła, zapewniając redukcję szumów i echa, a podkładki antypoślizgowe pod panelami mikrofonowymi izolują mikrofony od wibracji stołu (wywołanych na przykład naciśnięciami klawiszy na klawiaturze). Zaawansowane materiały są odporne na odciski palców i plamy. Dodatkowo czerwona dioda LED u góry każdego panelu mikrofonowego informuje o wyciszeniu mikrofonu.

Równomierny głos
Korekcja głosu RightSound i technologie formowania wiązki oznaczają, że nie musisz już podnosić głosu, aby wszyscy Cię usłyszeli. Panel mikrofonowy Rally odbiera każdy głos, nie tylko ten najdonioślejszy, dzięki czemu możesz usłyszeć i zrozumieć osoby o mniej donośnym głosie lub siedzące dalej. Koncentrator stołowy Rally może niewidocznie przełączać się między wiązkami akustycznymi nawet 125 razy na sekundę, aby płynnie przechwytywać najbardziej ożywione rozmowy.

Zwiększona czułość
Rally cechuje się maksymalną czułością i minimalnymi zakłóceniami. Po ustawieniu głośników obok ekranu i mikrofonów obok uczestników, Rally zapewnia intuicyjne wrażenia dźwiękowe z naturalnie zredukowanym echem i zakłóceniami. To jednak nie wszystko głośnik Rally posiada oczekujący na opatentowanie układ zawieszenia, aby zapobiegać zakłóceniom powodowanym wibracjami i rezonansem. Oznacza to, że panel mikrofonowy Rally może zapewniać zwiększoną czułość, której zestawy głośnomówiące ustawiane na stole nie mogą dorównać.

Zalecana liczba uczestników:

 • Rally (jeden panel mikrofonowy): 10
 • Rally (dwa panele mikrofonowe): 16
 • Dodatkowi uczestnicy na jeden panel mikrofonowy: 6
 • Zalecana liczba uczestników z 7 panelami mikrofonowymi: 46

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Nazwa Rodzaj wysyłki Szacunkowy czas dostawy Koszt
Kurier za pobraniem (za pobraniem) 24-72 21,99 zł
Kurier (przedpłata na konto) 24-72 15,00 zł
Dbamy o to, aby Twoje zakupy były w pełni bezpieczne. Płatności obsługuje system Przelewy24.
Za produkt możesz zapłacić bezpiecznym i szybkim przelewem online lub przelewem tradycyjnym, za pośrednictwem BLIK lub kupić ten przedmiot na raty.Aby kupić ten przedmiot na raty, przy płatności wybierz interesującą Cię opcję.
Wyświetleń: 32Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!