Koszyk
45,00

DostępneDostępne: 500szt.

WysyłkaCzas wysyłki: do 5 dni

Dostawa: już od 15,00 zł

title

Więcej informacji

Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit

Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit
Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit
Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit
Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit
Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit
Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit
Damska PORTMONETKA skórzana intensywne kolory hit

Parametry

  • Stan Nowy
  • Płeć Produkt damski
  • Orientacja pozioma
  • Dostawa/wysyłka Tak

Opis

SKÓRZANA PORTMONETKA DAMSKA

(BB179)

Szukasz niewielkiego, a zarazem praktycznego pomysłu na przechowywanie pieniędzy? Oto rozwiązanie dla Ciebie!

Prezentujemy małą, zgrabną, miękką portmonetkę wykonaną w 100% z naturalnej skóry bydlęcej.

Zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a więc możesz przechowywać ją w kieszeni, czy też w niewielkiej torebce.

Dostępna AŻ W 11 intensywnych, wyraźnych KOLORACH!

Dwa mocne zamki błyskawiczne są gwarancją bezpiecznego użytkowania oraz sprawią, że portfel posłuży nam latami.

Materiał główny oraz podszewki: skóra bydlęca

                   Przy zakupie prosimy o podanie wybranego koloru! W przeciwnym razie, przedmiot zostanie wysłany losowo.

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Nazwa Rodzaj wysyłki Szacunkowy czas dostawy Koszt
DOSTAWA TOWARU (przedpłata na konto) do 30 dni roboczych 15,00 zł
Odstąpienie od umowy § 13. 1. Kupujący, który chce odstąpić od umowy za pośrednictwem Modito powinien: - w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia powiadomić o tym Modito drogą mailową lub listową - po rozpatrzeniu sprawy Sprzedawca wskaże adres na który kupujący jest zobowiązany odesłać produkt na własny koszt (będzie to zagraniczny adres siedziby Sprzedawcy lub Dostawcy) 2. Po otrzymaniu Przedmiotu zamówienia przez Sprzedawcę, MODITO przekaże Kupującemu środki pieniężne od Sprzedawcy na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy. 3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadku produktów szytych na miarę lub w przypadku produktów, które Kupujący używał i noszą ślady używania.
Reklamacja § 15. 1. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność za wszelkie wady fabryczne produktu. Przewiduje się realizację procedury reklamacyjnej poprzez odesłanie przez Kupującego Przedmiotu zamówienia na adres siedziby Sprzedawcy w Hong Kongu lub adres dostawcy. 2. W przypadku procedury reklamacyjnej, o której mowa powyżej, w razie stwierdzenia zasadności reklamacji (tj. stwierdzenia wady fabrycznej) Sprzedawca wedle życzenia Kupującego: 1) dokona zwrotu pieniędzy, lub 2) dokona nieodpłatnej wymiany Przedmiotu Zamówienia na nowy, lub 3) dokona nieodpłatnej naprawy, lub 4) obniży stosownie cenę. 4. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji MODITO przekaże Kupującemu środki pieniężne od Sprzedającego na wskazany rachunek bankowy.
Dbamy o to, aby Twoje zakupy były w pełni bezpieczne. Płatności obsługuje system Przelewy24.
Za produkt możesz zapłacić bezpiecznym i szybkim przelewem online lub przelewem tradycyjnym, za pośrednictwem BLIK lub kupić ten przedmiot na raty.Aby kupić ten przedmiot na raty, przy płatności wybierz interesującą Cię opcję.
Wyświetleń: 129Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!