Koszyk
120 000,00
title

Więcej informacji

0.0 (0)

Atrakcyjna hala magazynowa - wynajem

Atrakcyjna hala magazynowa - wynajem
Atrakcyjna hala magazynowa - wynajem

Parametry

  • Powierzchnia lokalu [m2] 10000

Opis

Wynajmę powierzchnię magazynową w nowoczesnym centrum magazynowo - przemysłowym zlokalizowanym w okolicy Wrocławia. Centrum to jest odpowiedzią na dynamiczny rozwój gospodarczy regionu Dolnego Śląska i rozbudowy lokalnej infrastruktury drogowej. Ukończenie inwestycji związanej z budową Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8 przyczyniło się do zaoferowania nowych powierzchni magazynowych
Centra logistyczne skupione są w południowej i zachodniej części aglomeracji wrocławskiej, w niedalekiej odległości od skrzyżowania autostrad A4 i A8. 

Parametry obiektu:
- wysokość 10 m;
- rozstaw słupów 12x22,5 m
- nośność posadzki 5T/m2;
- doki i bramy "0";
- instalacja tryskaczowa;
- świetliki i klapy dymowe;
- oświetlenie 200 - 300 lux;
- dostępne linie ISDN i przesyłu danych;
- pełne uzbrojenie techniczne na terenie z ogrzewaniem hali poprzez nagrzewnice gazowe;
- ochrona obiektu;
- zagospodarowane otoczenie i tereny zielone;
- możliwość aranżacji chłodni;

Dostępna powierzchnia od 1000 m2 do 15250m2 hali, ilość powierzchni biurowej do uzgodnienia.

Hala jest energooszczędna ze względu na zastosowanie lepszej izolacji termicznej m.in. dachu co zapewnia Najemcy wymierne korzyści finansowe.

Czynsz najmu:
Powierzchnie magazynowe: 1,99 do 3,50 Euro/m2/miesięcznie netto + opłata eksploatacyjna;
Powierzchnie biurowe: 8,00 Euro/m2/miesięcznie netto + opłata eksploatacyjna;

Czynsze w regionie: 2,40 - 3,85 EUR/m2 miesięcznie netto.

Media: według indywidualnego zużycia.

Czynsz skalkulowany na bazie długoterminowej umowy i nie uwzględnia opłaty eksploatacyjnej.

Termin dostępności: 2017r.

Ostateczny czynsz najmu ustalany indywidualnie w zależności od wynajmowanej powierzchni a także okresu najmu. Opis nieruchomości ma charakter informacyjny, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie informacje dotyczące nieruchomości zamieszczone przez Emmerson nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby przedmiotowe informacje były zaprezentowane możliwe najbardziej szczegółowo i wyczerpująco, jednak wobec faktu, że pochodzą one od innych osób, Emmerson nie ponosi odpowiedzialności za ich szczegółowość i dokładność.

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Wyświetleń: 20Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!