Koszyk
155 475,00
lub od 447,00zł / msc Oblicz >>
title

Więcej informacji

0.0 (0)

Działka na sprzedaż 2073m2 - Nekielka

Działka na sprzedaż 2073m2 - Nekielka
Działka na sprzedaż 2073m2 - Nekielka
Działka na sprzedaż 2073m2 - Nekielka
Działka na sprzedaż 2073m2 - Nekielka

Parametry

  • Powierzchnia [m2] 2073

Opis

Chciałem Państwu zaoferować na sprzedaż działkę w Nekielce, przeznaczoną zgodnie z MPZP pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Zgodnie z tymże planem maksymalny procent zabudowy ustalono na 25% obszaru działki.

Powierzchnia działki: 2073 m2.
Posiada bezpośredni dojazd do drogi publicznej, asfaltowej.
Teren działki jest płaski.
W sąsiedztwie działki niezabudowane, budynki mieszkalne jednorodzinne oraz lasy.
Na działce znajdują się przyłącza wodociągowe oraz energetyczne.

Miejscowość jest oddalona o 37 kilometrów od Poznania. W godzinach szczytu dojazd zajmuje 35 - 40minut.
Sama gmina jest jedną z mniejszych w Wielkopolsce. Przebiega przez nią droga krajowa nr 92 oraz w południowej części autostrada A2.
Gmina systematycznie przeznacza część swojego budżetu na inwestycje w kanalizację, budowę dróg i ulic, sieci wodociągowej oraz obiektów sportowych.
W oddalonej o 6 kilometrów Nekli znajduje się niezbędna infrastruktura: ośrodek zdrowia, hala widowiskowo-sportowa, przystanki PKP oraz PKS, szkoły, sklepy. Działają także liczne stowarzyszenia, kluby i organizacje społeczne.OPIEKUN OFERTY: --------------------Katarzyna Fleśman ------------------- ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!

PORÓWNAJ OFERTY 15 BANKÓW I ZNAJDŹ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE Z POMOCĄ OPEN FINANCE !

SZCZEGÓŁY POD NR TEL. 80* * *(pokaż) 801 600 200 .

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Wyświetleń: 84Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!