Koszyk
155 000,00
lub od 446,00zł / msc Oblicz >>
title

Więcej informacji

0.0 (0)

Działka na sprzedaż - Halinów

Działka na sprzedaż - Halinów
Działka na sprzedaż - Halinów
Działka na sprzedaż - Halinów
Działka na sprzedaż - Halinów
Działka na sprzedaż - Halinów
Działka na sprzedaż - Halinów
Działka na sprzedaż - Halinów
Działka na sprzedaż - Halinów

Parametry

  • Powierzchnia [m2] 837
  • Numer oferty: 1076

Opis

Ładna działka budowlana w północnej części Halinowa. Działka ma powierzchnię 837m2 i kształt trapezu o wymiarach: 33m - od frontu, 29m - z tyłu oraz boki: 19m i 34m. Działka płaska, pusta. Dojazd asfaltem. Media miejskie oddalone o 70m.
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa usługowa - w formie zabudowy wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej.  Główne współczynniki: minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej: 40%; maksymalna powierzchnia zabudowy: 50%; wskaźniki intensywności zabudowy: minimalny: 0,01, maksymalny: 0,8; wysokość budynków mieszkalnych i usługowych nieprzekraczająca 12,5 m (do trzech kondygnacji
nadziemnych), wysokość budynków gospodarczych i garażowych nieprzekraczająca 5 m, z możliwością lokalizacji w granicy działki.
Do stacji PKP oraz pętli autobusu 704 - 2km.
Do szkoły podstawowej i przedszkola - ok. 1,5km.
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna oraz dużo zielonych terenów spacerowych.
Możliwość dokupienia jednej lub dwóch działek sąsiadujących - każda o powierzchni 800m2 w cenie 155 000zł.
Zapraszam do obejrzenia!

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Wyświetleń: 7Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!