Koszyk
630 000,00
lub od 1 811,00zł / msc Oblicz >>
title

Więcej informacji

0.0 (0)

Działka na sprzedaż - Halinów ul. Terespolska

Działka na sprzedaż - Halinów ul. Terespolska
Działka na sprzedaż - Halinów ul. Terespolska
Działka na sprzedaż - Halinów ul. Terespolska

Parametry

  • Powierzchnia [m2] 3000
  • Numer oferty: 663

Opis

Działka usługowa w pobliżu Trasy Terespolskiej w Koniku Nowym, gmina Halinów.
Działka do wydzielenia z większej działki. Możliwość wydzielenia działki większej lub mniejszej - do uzgodnienia.
Działka płaska, sucha, bez naniesień. Dojazd utwardzoną drogą z bezpośrednim wjazdem na Trasę Terespolską. Przy działce prąd i wodociąg.
Teren, na którym leży działka, przeznaczony w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod obszary aktywności gospodarczej z podstawowym przeznaczeniem: budowa obiektów usługowych, działalność produkcyjna, przetwórcza, bazy, składy, obiekty administracyjno-techniczne, parkingi i garaże. Dopuszcza się realizację mieszkania właściciela zakładu usługowo-produkcyjnego. Powierzchnia biologicznie czynna - min. 30%; wiz. - 1,0; wys. zabudowy - 12m.
Zachęcam do obejrzenia działki!

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Wyświetleń: 5Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!