Koszyk
2 089 625,00
lub od 6 008,00zł / msc Oblicz >>
title

Więcej informacji

5.0 (1)

DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!

DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!
DZIAŁKA POD RÓŻNĄ ZABUDOWĘ. LOKALIZACJA!

Parametry

  • Powierzchnia [m2] 16717
  • Numer oferty: 23463

Opis

Znakomicie zlokalizowana, na granicy gminy m. Poznania i Swarzędza działka budowlana dla dewelopera lub inwestora!

Proponowaną działkę zaznaczono na zdjęciach kolorem niebieskim. 

Proponowana działka może nadać się - po uzyskaniu stosownych warunków zabudowy -pod budownictwo usługowe lub magazynowe, ale niewykluczona jest również zabudowa domami jednorodzinnymi. 

UWAGA: Możliwość poszerzenia terenu o tereny sąsiednie, dzięki czemu będzie można wykonać np. kilkanaście budynków, każdy z dwoma lokalami mieszkalnymi. 

Tak więc proponowaną działkę o powierzchni ok 1,7 ha można poszerzyć o sąsiedni grunt znacznie bardziej kształtny o powierzchni ok 1 ha. 

Na zdjęciach zaprezentowano jedynie przykładowe koncepcje zagospodarowania sąsiedniej działki, dla której zostały wydane warunki zabudowy (co prawda na 8 budynków). 

Dla terenu sąsiedniego wywołano również projektowany plan miejscowy, na podstawie którego można wykonać 2 kondygnacje z dachem płaskim, co dodatkowo umożliwia zrobienie oprócz dwóch kondygnacji także ewentualnie antresoli.

Istnieje więc wachlarz możliwości związanych z bardzo zyskowną zabudową. 

Bezpośredni dojazd do sąsiedniej działki drogą asfaltową, a do proponowanej działki poprzez zaznaczoną na zdjęciach drogę służebną. 

W ul. Asfaltowej media: 
- kanalizacja sanitarna i deszczowa,
- wodociąg,
- energia elektryczna,
- gaz.

Niedawno położono światłowód. 

Największym atutem proponowanej nieruchomości jest jej świetne położenie w granicy z Poznaniem. 

Zaledwie ok 1,5 km do przystanku PKP Ligowiec, skąd dojazd do przystanku PKP Poznań Garbary zajmuje zaledwie 7 min!, a na dworzec Poznań Główny ok 10min.
Trasa pociągu pokazana jest na jednym ze zdjęć. Pociąg kursuje co ok 30 minut lub ok 1 godziny. Jest to doskonały sposób na niezwykle szybkie przemieszczenie się do centrum Poznania w zaledwie parę minut!

Dojazd do ronda Śródka w Poznaniu samochodem zajmuje ok 11 minut (ok 6,5 km).

Działka nie tylko charakteryzuje się świetnym skomunikowaniem z Poznaniem, ale także z terenami rekreacyjnymi i zielonymi.

Zaledwie ok 6 km do obszernych terenów zielonych i spacerowych Dziewiczej Góry oraz Puszczy Zielonki (ok 15 minut jazdy rowerem). 

Z kolei w odległości ok 8,5 km w kierunku południowo - zachodnim znajdują się: Termy Maltańskie, ZOO czy tereny zielone Malty (ok 12min jazdy samochodem).

Wszystko to spowoduje zapewne ogromne zainteresowanie potencjalnych klientów zaproponowaną zabudową bliźniaczą na oferowanej nieruchomości.

Najbliższa okolica jest również nie do przecenienia. 
W odległości ok 1km znajdują się polecane korty tenisowe. 
W odległości ok 6-7 km istnieje szeroki wybór szkół podstawowych, przedszkoli i żłobków w nieodległej Kobylnicy, Swarzędzu, Koziegłowach, gdzie znajdują się także liczne sklepy. 
Z ulicy dojazdowej do oferowanej działki kursuje też autobus linii 173 do ronda Śródka, a także nieco dalej autobus nocny. 

Zapraszam więc do kontaktu wszelkich inwestorów, deweloperów, a także ludzi chcących zainwestować w nieruchomość o niezwykle dużym potencjale rozwojowym. 

Współpracujemy z architektem Mariuszem Kozaczukiem tel. 69* * *(pokaż) 692-525-510 , e-mail: , który jest w stanie przygotować wiele ciekawych i zyskownych koncepcji zagospodarowania proponowanej działki i zająć się opracowaniem projektu budowlanego.

Wśród zdjęć znajdują się jedynie niektóre propozycje.

Brak podatku VAT przy nabyciu. Podatek PCC. 

PO WIĘCEJ ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ WWW.ASTONS.PL

Jesteśmy w posiadaniu wszelkich innych potrzebnych informacji prowadzących do zyskownej zabudowy proponowanego terenu.

Polecamy i zapraszamy na prezentację!

Kontakt:
Maciej Gawryluk
ASTONS Nieruchomości
tel: 69* * *(pokaż) 692-525-510
e-mail: INFORMACJE:
Typ własności: własność
Kanalizacja: miejska
Prąd: do 100m
Gaz: jest
Woda: wodociąg
Kształt działki: nieregularny
Typ drogi: asfaltowa
Typ ogrodzenia: brak
Typ ulicy: lokalna
Warunki zabudowy: nie
Pozwolenie na budowę: nie
Odpis KW: nie
Plan zagospodarowania: nie
Zaświadczenie z US: nie
Typ działki: budowlana

DANE KONTAKTOWE:
Maciej Gawryluk
69* * *(pokaż) 692-525-510 , dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ WWW.ASTONS.PL, GDZIE ZNAJDĄ PAŃSTWO OGŁOSZENIA NIERUCHOMOŚCI I WIELE CIEKAWYCH AUTORSKICH ARTYKUŁÓW ZWIĄZANYCH Z RYNKIEM NIERUCHOMOŚCI.

WSZYSTKIE TRANSAKCJE PRZEPROWADZANE PRZY UDZIALE NASZEGO BIURA NADZOROWANE SĄ PRZEZ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA I JEDNOCZEŚNIE PRAWNIKA. BIURO ASTONS NIERUCHOMOŚCI JEST UBEZPIECZONE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ ZA WYKONYWANE CZYNNOŚCI POŚREDNICTWA. NIEODPŁATNIE POMAGAMY W WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEGO FINANSOWANIA KREDYTOWEGO.

ŚWIADCZYMY PROFESJONALNE USŁUGI W ZAKRESIE POŚREDNICTWA PRZY SPRZEDAŻY, WYNAJMIE, JAK I KUPNIE NIERUCHOMOŚCI GŁÓWNIE NA TERENIE POZNANIA I OKOLIC.

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Wyświetleń: 28Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!