Koszyk

Specjalista ds. HR

Opis

CAVATINA HOLDING S.A. to to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Nasze realizacje zlokalizowane są w sześciu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy ze sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie procesów rekrutacji,
  • tworzenie procedur i narzędzi zakresie HR,
  • tworzenie opisów stanowisk i profili kompetencyjnych
  • sporządzanie raportów i analiz, monitorowanie kluczowych wskaźników HR
  • oceny pracownicze oraz badanie zaangażowania,
  • szkolenia i wdrożenie nowych pracowników (onboarding),
  • identyfikacja i wdrażanie potrzeb szkoleniowych,
  • raportowanie do członków Zarządu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ZZL, psychologia)
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w administrowaniu/organizacji szkoleń,
  • otwartość, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • mile widziana znajomość twardego HR,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i nauki

Oferujemy:

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie medyczne, multisport)
  • komfortowe warunki pracy,
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

Komentarze

Wyświetleń: 29Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!