Koszyk

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Opis

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz  7 oddziałów zlokalizowanych w południowej Polsce.

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie przyczyn i usuwanie usterek pojazdów,
  • kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,
  • montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),
  • dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta, dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń,
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

Oczekiwania/wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • dogodna lokalizacja z miejscem parkingowym,
  • przyjazna atmosfera współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Kontakt telefoniczny: 66* * *(pokaż) 663 341 802

Komentarze

Wyświetleń: 2Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!