Koszyk

Elektryk Holandia - (VCA, auto) obiekty przemysłowe, stawka od 550€ netto/tydz + opłacone mieszkanie

Opis

Dla naszych holenderskich kontrahentów, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz do urządzeń przemysłowych ,
  • Podłączanie szaf sterowniczych wg. rysunków technicznych
  • Wykonywanie okablowania i przyłączanie puszek
  • Podłączanie przetwornika prądu
  • Usuwanie bieżących usterek
  • Instalacja rynien kablowych i rur ochronnych oraz rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu różnych technik przyłączeniowych, a także wykonywanie instalacji i podłączanie urządzeń w maszynowniach nowych statków na stoczni
  • wykonywanie instalacji/renowacje

Wymagania:

  • doświadczenia w elektryce przemysłowej
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca zrozumienie pracodawcy oraz zdanie testu pod przepustkę na obiekt
  • certyfikat VCA/SCC mile widziane
  • własny samochód (jeden na 2 osobową ekipę)

Oferujemy:

  • umowę o pracę z holenderskim pracodawcą na dłuższy okres
  • ubezpieczenie na miejscu oraz wszelkie benefity przysługujące pracownikowi
  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Komentarze

Wyświetleń: 4Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!