Koszyk
Na Okeno.pl od: Czerwiec 2019

Dowódca zmiany - Sosnowiec

Parametry

  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Dodatkowe wymagania Brak
  • Wymiar pracy Pełny etat

Opis

Do zespołu na obiekcie logistycznym poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Dowódca zmiany

Miejsce: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
*Koordynowanie zadań ochrony,
*Utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
*Wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
*Prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami i zarządzaniem kontraktem,
*Nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,

Poszukujemy osób:
*niekaranych,
*dyspozycyjnych,
*sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
*posługujących się językiem angielskim w stopniu dobrym

Mile widziane:
*doświadczenie w pracy w ochronie.

W zamian otrzymasz m.in.:
*umowę o pracę
*wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
*ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
*kompletne, bezpłatne umundurowanie,
*dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych.

Nie czekaj. APLIKUJ!

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Komentarze

Wyświetleń: 19Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!