koszyk
Koszyk
ostatnio dodane

Lakiernik Samochodowy

title

Więcej informacji

0.0 (0)

Opis

LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Hamburg

Obowiązki

Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków

Szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład

Przygotowywanie farb

Lakierowanie elementów

Kontrola jakości lakierowanych elementów

Dbałość o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia

Wymagania

Doświadczenie w branży napraw lakierniczych pojazdów

Znajomośc technologii lakierowania i napraw powypadkowych

Terminowość i dobra organizacji pracy

Rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania i sprzęt

Chęć podjęcia pracy od zaraz

Prawo jazdy kat. B

znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

atrakcyjne zarobki : 11 €/h, dieta 20 €/ dzień, 200 € na paliwo

zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Możliwość ubiegania się o niemieckie świadczenia socjalne oraz Kindergeld

sasa-r.eu

Zainteresowane osoby prosimy aplikować przez Aplikuj bądź na adres mail praca@sasa-r.eu lub telefonicznie pod numerem +4* * *(pokaż) +48 664248008

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Komentarze

Wyświetleń: 29Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!