koszyk
Koszyk
ostatnio dodane

Sprzątanie dla Pani, Bonarka market budowlany

Na Okeno.pl od: Kwiecień 2018

Opis

Poszukuję pani do sprzątania marketu budowlanego w CH Bonarka . Praca od zaraz, godziny pracy 6-13, 13-21/22

WYMAGANIA/OBOWIĄZKI:

- utrzymanie czystości na obiekcie

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- sumienność w wykonywanych obowiązkach

- nie jest wymagane doświadczenie ale mile widziane

OFERUJEMY:

- umowę o pracę, wynagrodzenie 2100 zł brutto

- stałą pracę

- miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt od poniedziałku do piątku godz. 8-15, Tel 57* * *(pokaż) 573447414

Komentarze

Wyświetleń: 27Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!