Koszyk
title

Więcej informacji

0.0 (0)

PRAWNA WINDYKACJA NA KOSZT DŁUŻNIKA

PRAWNA WINDYKACJA NA KOSZT DŁUŻNIKA

Opis

Zajmujemy się niewypłacalnością kontrahentów w mieście Wieliczka oraz na terenie wszystkich miast w Polsce i UE.

Prowadzimy sprawy windykacyjne o różnym stopniu skomplikowania od etapu polubownego po proces sądowy, komorniczy i po komorniczy.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w dochodzeniu należności od nierzetelnych klientów - od osób fizycznych po duże korporacje.

Nasz zespół tworzą doświadczeni prawnicy, analitycy i radcy prawni, dzięki czemu szybko i skutecznie rozwiązujemy problemy naszych Zleceniodawców.

Podejmując z nami współpracę, masz gwarancję profesjonalizmu, terminowości i rzetelnego powierzonego nam zlecenia.

Odzyskujemy należności z tytułu:

* roszczeń alimentacyjnych

* faktur, weksli

* umów najmu

* umów o pracę

* umów pożyczek

* niezapłaconych zleceń

* zobowiązań

* i innych udokumentowanych zdarzeń

Każda sprawa wyceniana jest indywidualnie, dlatego na wysokość naszego wynagrodzenia ma wpływ charakter zadłużenia, sytuacja materialno-prawna dłużnika,

długość przeterminowania zobowiązania oraz szereg innych indywidualnych czynników. Przyjmujemy sprawy powyżej 1000zł.

Nasza skuteczność jest bardzo wysoka. Wszystkie działanie prowadzimy zgodnie z literą polskiego prawa i opierają się o obowiązujące w Polsce przepisy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią:

tel. +4* * *(pokaż) +48536197577

e-mail: fonsuris@gmail.com

lub przez formularz na stronie:

www.fonsuris.pl

www.eurowindykacjafonsuris.pl

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Wyświetleń: 11Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!