Koszyk
title

Więcej informacji

0.0 (0)

WINDYKACJA - PRAWNIE I SKUTECZNIE

WINDYKACJA - PRAWNIE I SKUTECZNIE

Opis

Wiele podmiotów gospodarczych spotyka się z sytuacją w której klient, mimo wykonanej usługi, nie chce uregulować płatności.

To może doprowadzić do strat w prowadzonym biznesie, utratę wiarygodności a nawet być przyczyną upadłości.

W przypadku pojawienia się takich problemów, warto skorzystać z profesjonalnej windykacji. Kancelaria Prawno Windykacyjna Fonsuris zajmuje się kompleksową obsługą wierzytelności w całym kraju i na terenie Unii Europejskiej.

W naszej realizacji jest:

- windykacja sądowa i pozasądowa

- windykacja komornicza i po komornicza

- windykacja zagraniczna

- monitoring należności

- doradztwo z zakresu windykacji

Podejmując się współpracy z Nami, zyskujesz:

- skuteczne i szybkie odzyskanie należności

- kompleksowość usług

- pełną informacje i współpracę

- bezpieczeństwo gdyż podejmowane działania są zawsze zgodne z prawem

- poprawę płynności finansowej dzięki systematycznemu monitorowaniu płatności

Zajmujemy się windykacją: niezapłaconych faktur, weksli, umów najmu, umów o pracę, pożyczek, niezapłaconych zleceń, zamówień i inne udokumentowane zdarzenia.

Przyjmujemy sprawy powyżej kwoty 1000zł. Nie działamy na zasadzie SUCCESS FEE. Swoje wynagrodzenie ustalamy na podstawie przekazanych dokumentów i trudności podejmowanej sprawy.

Kontakt z nami:

tel. +4* * *(pokaż) +48536197577

e-mail: fonsuris@gmail.com

lub przez stronę internetową:

www.fonsuris.pl

www.eurowindykacjafonsuris.pl

Komentarze

Zaloguj się aby móc komentować
Wyświetleń: 11Obserwuje: 0

Serwis OKENO - darmowe ogłoszenia z całej Polski! Dodaj ogłoszenie i sprzedawaj!
OKENO oferuje darmowe ogłoszenia z całego kraju. Tylko u nas możesz bezpłatnie zamieścić ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach. Codziennie aktualizujemy naszą bazę o nowe, atrakcyjne ogłoszenia. Szukasz nieruchomości? Zapraszamy do naszego zbzioru ogłoszeń: domy do wynajęcia, pokoje do wynajęcia, sprzedam dom lub mieszkania na sprzedaż. Chcesz zaoferować nieruchomość do wynajęcia lub na sprzedaż? Umieść samodzielnie ogłoszenie z tematycznym nagłówkiem: mieszkania do wynajęcia, działki na sprzedaż, domy, mieszkania na sprzedaż. Marzy Ci się nowa praca? Zamieść ogłoszenia o pracę z nagłówkiem szukam pracy lub znajdź interesujące ogłoszenia w zakładce oferty pracy. Chcesz nabyć samochód lub go sprzedać? Przejrzyj koniecznie ogłoszenia motoryzacyjne. OKENO to najlepszy serwis darmowych ogłoszeń w Polsce, nie czekaj, zamieść swoje ogłoszenie już teraz i czerp korzyści!