Koszyk
title

Więcej informacji

Lokalizacja (wpisz lub wybierz)

Kategorie

Cena
Jak pracujemy
Motto, które nam przyświeca w pracy to: "Nie ma rzeczy niemożliwych!"
W swojej pracy stosujemy następujące zasady:
Zawsze pracujemy na podstawie pisemnej umowy pośrednictwa.
Pracujemy tylko na zasadzie wyłączności, oznacza to, że jesteśmy głównym biurem prowadzącym transakcję, ale blisko 100 biur nieruchomości z województwa że brać udział w sprzedaży, czy poszukiwaniach dla Państwa nieruchomości.
Umowę pośrednictwa podpisujemy tylko z właścicielami lub ich pełnomocnikami.
Proces transakcji to u nas ok. 30 czynności, ilość i ich zakres określamy zawsze indywidualnie dla każdego zlecenia.
Wysokość naszego wynagrodzenia ustalamy indywidualnie, ale nie jest ono niższe niż 5 000 netto od zlecenia lub średnia ok. 3,2% netto od kwoty transakcji.
Prowadzimy proces transakcji od A do Z, tzn, że zaczynamy od dokładnej analizy Państwa potrzeb w zakresie sprzedaży lub zakupie nieruchomości, a kończymy na spisaniu protokołu przekazania nieruchomości i przepisaniu liczników.
Czas w jakim doprowadzamy do sprzedaży nieruchomości na podstawie poprzedniego roku wynosi 107 dni, a zakup realizujemy do 30 dni.

Jakie są dodatkowe wartości przy pracy z nami?
Nasza praca jest naszą pasją, więc czynności wykonywane dla Państwa sprawiają nam przyjemność. Podejmujemy się współpracy tylko kiedy wiemy, że zlecenie na pewno jest do zrealizowania. Wiemy co sprzedajemy. Nieruchomości proponowane do sprzedaży zawsze są zweryfikowane pod kątem stanu prawnego i technicznego. Pomagamy przy sprawdzeniu zdolności kredytowej i udzieleniu kredytu hipotecznego czy gotówkowego, mamy szeroką ofertę banków współpracujących. Nasi Klienci mają specjalne oferty w biurach kredytowych, marketach budowlanych, studiach mebli, firmach ubezpieczeniowych, a także u rzeczoznawców, projektantów i notariuszy. Wyszukujemy nieruchomości "spod lady" czyli nie bazujemy tylko na tym co w danej chwili jest dostępne na rynku. Inwestujemy swoje pieniądze tylko w sprawdzony i skuteczny marketing Państwa nieruchomości. Posiadamy ubezpieczenie od czynności cywilno-prawnych. Jesteśmy członkami Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, uczestnikiem Systemu Wymiany Ofert, co daje nam możliwość zdecydowanie szybszej obsługi naszych Klientów.

Dlaczego nasi Klienci chętnie płacą nam za naszą pracę przy sprzedaży lub zakupie nieruchomości?
Każdą firmę budują ludzie, dlatego precyzyjnie dobieramy naszych doradców i osoby współpracujące, cyklicznie szkolimy ich i aktualizujemy wiedzę o rynku nieruchomości. Jesteśmy partnerem przy transakcji, nie konkurujemy z Państwem czy innym biurem, wspólnie ustalamy strategię, zasady współpracy, sprzedaży, zakupu. My nie sprzedajemy, my jesteśmy doradcami, którzy prowadzą Państwa za rękę przez całą transakcję. Bardzo często nasi Klienci mówią, że "byliśmy potrzebni do powiedzenia TAK i podpisania dokumentów".

Dlaczego płacę tak dużo za tak krótki czas realizacji usługi?
Jesteśmy profesjonalistami. To jak z mechanikiem samochodowym, nie bierze pieniędzy za czas pracy, a dopiero za efekt. Jeśli postawi właściwą diagnozę, to szybko i skutecznie usunie usterkę. Z nami jest podobnie. Przez lata zdobywamy kontakty, umiejętności i wiedzę o rynku. Jeśli wspólnie z Państwem na samym początku współpracy ustalimy właściwie warunki transakcji, zdolność kredytową, wartość rynkową nieruchomości, target Klienta docelowego i właściwe kanały komunikacji, to transakcja odbędzie się w dość krótkim czasie.

Czy można z nami negocjować wynagrodzenie?
Oczywiście, zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie, w zależności od trudności i czasochłonności zlecenia.

Kiedy pobieramy wynagrodzenie?
Wynagrodzenie pobieramy przy podpisaniu umowy przedwstępnej lub przy podpisaniu umowy przyrzeczonej (końcowej). Nasze wynagrodzenie może zostać podzielone na transze w zależności od przebiegu transakcji i Państwa sytuacji finansowej.
M.C. Skłodowskiej 3/3.06
20-029
Lublin

NIP: 825-186-76-86
    Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tej firmy
Musisz się zalogować, aby ocenić tę firmę